Filter by

Location

more »

Company

more »

We've found 3 jobs for you

soflab technology sp. z o.o.  •  2024-04-11
  Warszawa, PL

IT Project Manager

Zadania: Zarządzanie projektami realizowanymi przez zespoły programistów Koordynowanie i delegowanie zadań, kontrola nad ich realizacją Przygotowywanie oraz tworzenie dokumentacji projektowej Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole projekto…

Release Manager

WYMAGANIA: Minimum 3 lat doświadczenia w roli Release Managera,   Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia oprogramowania,   Umiejętność identyfikacji, zarządzania i rozwiązywania problemów,   Znajomość narzędzi do zarządzania wersjami, takich…

Identity and Access Management (IAM) Consultant

Wymagania: Doświadczenia w pracy z platformą ForgeRock (ForgeRock IDM, ForgeRockAM) Wiedza i praktyczne doświadczenie w projektowaniu platformy IAM Znajomość standardów uwierzytelniania i autoryzacji Dobra znajomość niestandardowych schematów uwierzyt…